Urząd w sprawie śmieci nad Gopłem: Teren został uprzątnięty i na nowo go zaśmiecono-MojaKruszwica.pl


Nad brzegami jeziora pojawił się znów bałagan. O sprawie zaalarmowali mieszkańcy. Komentarz w sprawie przekazał w piątek Urząd Miejski w Kruszwicy.


Plastiki, garnki, torby i cała reszta pozostawionych nad brzegami jeziora rzeczy zwraca uwagę mieszkańców osiedla Zagople. Temat ten poruszyli m.in. na spotkaniach osiedlowych. Mowa o terenie od garaży do Gopła od strony ulicy Kujawskiej.

- Władze miasta zobowiązały się do uprzątnięcia tego terenu do końca marca. Niby plastiki pozbierano ale cała reszta jest bez zmian, leżą kozaki, garnki itd. Za chwilę wszystko obrośnie chaszczami i nikt już tam nie dotrze - informowała z początkiem kwietnia jedna z mieszkanek.

- Teraz ten zgodnie z ustaleniami został został uprzątnięty w marcu i prawdopodobnie został na nowo zaśmiecony w miniony weekend.  W poniedziałek służby porządkowe Gminy Kruszwica ponownie uprzątnęły ten teren. Zapewniamy również, że sprzątanie, jak i opróżnianie koszy na śmieci odbywa się na bieżąco, codziennie od poniedziałku do piątku, a w okresie letnim również w soboty - podaje Urząd Miejski w Kruszwicy.
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz