Urząd w sprawie banerów: Artur Mikołajczewski zrezygnował z propozycji umieszczenia jego wizerunku na banerze-MojaKruszwica.pl


W ubiegłym miesiącu urzędnicy kruszwickiego magistratu rozpoczęli prace nad banerami promującymi Artura Mikołajczewskiego i Jakuba Krzewiny. Ostatnio mieszkańcy dopytywali co dalej z pomysłem.


Ponad miesiąc temu pomysł zamontowania banerów ze sportowcami zaproponował kruszwiczanin Piotr Matysiak. Następnego dnia na apel odpowiedzieli urzędnicy kruszwickiego magistratu. Zapewnili, że dzień wcześniej taką formę reklamy nadgoplańskich sportowców przygotowują.

- Od wczoraj jesteśmy w trakcie projektowania banerów, które podkreślą sukcesy obu sportowców pochodzących z Kruszwicy - napisała 8 marca Joanna Dzikowska z kruszwickiego magistratu.

Projekt zaproponowanego baneru wielu mieszkańcom nie przypadł do gustu. Obok pozytywnych opinii pojawiły się również negatywne. W ostateczności baner porównano do reklamy oleju.

- Baner powinien być czytelny i przejrzysty! Za dużo na nim wszystkiego. Po co tyle informacji? Na pierwszym planie powinni być sportowcy to oni są najważniejsi! Powinni pierwsi rzucać się w oczy...A nie tekst. Najlepiej zlecić to fachowcom-napisała jedna z internautek.

Projekt nie spodobał się również Ewie Uklejewskiej, jednej z organizatorek powitania Jakuba Krzewiny w Kruszwicy po zdobyciu mistrzostwa. Proponowała wówczas konkurs.

- Jedna z internautek zaproponowała aby zrobić konkurs  i mieszkańcy wybraliby najlepszy projekt...pomysł super! Jeśli ktoś też tak uważa to proszę udostępniać ten post aby nie było za późno na poprawki! - napisała pani Ewa.

Wczoraj do tematu baneru powrócił Piotr Matysiak pomysłodawca baneru. Przypomniał, że mimo obietnic zamontowania baneru minął miesiąc.

- Miało być tak pięknie, kolorowo. 8 marca, od rana trwają prace banerami Mistrzów z Kruszwicy. 6.04.2018 MY Pamiętamy i co? - napisał pan Piotr.

Oprócz Piotra Matysiaka o banery dla sportowców przed Igrzyskami Olimpijskimi zabiegał Klub Olimpijczyka. Wcześniej z takimi propozycjami wychodziła m.in. Magdalena Jagiełłowicz.

- Informujemy, że od marca trwają prace nad przygotowaniem baneru z wizerunkami kruszwickich sportowców. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, jak i samych sportowców uwzględniliśmy zgłaszane uwagi i przekazaliśmy je wykonawcy projektu. W celu poprawy jakości projektowanej grafiki, zawodnikom została zaproponowana specjalna sesja zdjęciowa. W okresie Wielkanocnym z sesji skorzystał pan Jakub Krzewina, a pan Artur Mikołajczewski 10 kwietnia zrezygnował z propozycji umieszczenia jego wizerunku na banerze z przyczyn niezależnych od Gminy Kruszwica - podaje kruszwicki magistrat.


Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz