Sala ślubów będzie niezwykła. Zdradzamy szczegóły-MojaKruszwica.pl

W ścianach sali ślubów będzie można podziwiać ryby

Dobiegają końca prace związane z rozbudową Urzędu Miejskiego. Wyjątkowa okazuje się zwłaszcza sala Urzędu Stanu Cywilnego, na której udzielane będą śluby. Znamy szczegóły realizowanej inwestycji.

Naszej redakcji udało się uzyskać szczegółowe informacje na temat sali ślubów, która znajdzie się w rozbudowanej części Urzędu Miejskiego. Przypomnijmy wartość prac, które wykonano, wynosi ponad 4 miliony złotych. Inwestycja doprowadzić ma do centralizacji samorządowej administracji.

Wyjątkowa okazuje się zwłaszcza sala ślubów, która znajdzie się w rozbudowanej części Urzędu Miejskiego. Zgodnie z wykonanym planem w ścianach sali ślubów będzie można podziwiać ryby.

- Aktualnie trwają prace nad zagrodzeniem części dna jeziora, tak aby mogło zostać zarybione pięknymi gatunkami ryb z całej Europy. Będą to ryby odporne na zanieczyszczenia w Gople, z jakimi muszą zmagać się mieszkańcy. Zrobimy wszystko, by ryby przeżyły-informuje jeden z projektantów.

Projekt sali ślubów był utrzymywany w tajemnicy. Ulokowanie sali pod ziemią zaprojektowano tak, aby nie niszczyć naturalnej flory i fauny naszego Gopła. Pierwszy ślub na nowej sali zaplanowano na 15 sierpnia. 

Projekt wodnej sali ślubów został zgłoszony do międzynarodowego konkursu BudProject. Wydarzenie odbędzie się w 2019 roku, a jego gospodarzem będzie Wenezuela.Materiał jest fikcją stworzoną na potrzeby 1 kwietnia.
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz