Powiatowe Prezentacje Pupili. Tylko w Kobylnikach-MojaKruszwica.plNa 24 maja zaplanowano Powiatowe Prezentacje Pupili w Kobylnikach. Organizatorem pierwszej edycji imprezy jest Zespół Szkół Weterynaryjno-Przyrodniczych.


Powiatowe Prezentacje Pupili odbędą się 24 maja na terenie szkoły oraz Parku w Kobylnikach w ramach Drzwi Otwartych Szkoły.

Powiatowe Prezentacje Pupili to konkurs, w którym zadaniem uczestnika jest jak najbardziej interesujące, zaskakujące i oryginalne przedstawienie swojego ukochanego Pupila - zwierzęcia dowolnego gatunku.  Forma prezentacji jest dowolna, ograniczenia dotyczą jedynie uczestnictwa żywych zwierząt w pokazie.

- Jestem przekonana, że będzie to okazja do uczestnictwa w atrakcyjnym i intrygującym przedsięwzięciu. Uczniowie zyskają także doświadczenie w występach publicznych - informuje dyrektor szkoły w Kobylnikach Renata Skoczek.

Uczestnikiem prezentacji może zostań uczeń 7 klasy szkoły podstawowej lub gimnazjum, który prześle wypełniony formularz zgłoszeniowy wraz z dokumentami, w tym zgodą na udział w imprezie podpisaną przez rodzica lub prawnego opiekuna do 6 maja na adres e-mail organizatorami. (Szczegóły u organizatora)

Honorowy patronat nad imprezą objął Starosta Inowrocław Tadeusz Majewski. W jury zasiądą lekarze weterynarii i specjaliści pracujący na rzecz zwierząt. Na zwycięzców czekają nagrody. 

Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz