Oznakuj swój rower. Sprawdź kiedy możesz to zrobić w Kruszwicy-MojaKruszwica.plNadchodzi wiosna. Na drogach zwiększa się ilość rowerzystów. To dobry czas aby przejrzeć stan techniczny rowerów oraz je oznakować. 


- Niewłaściwe postępowanie rowerzystów wynika często z braku odpowiedniego przeszkolenia. Drogówka z Inowrocławia przypomina zasady bezpiecznej jazdy. Policjanci WRD podczas wczorajszej służby rozmawiali z cyklistami o wyposażeniu rowerów i bezpiecznej jeździe. Mundurowi wręczali cyklistom elementy odblaskowe, by poprawić ic


h widoczność na drodze. Kamizelki i taśmy odblaskowe ufundowało Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu - informuje asp.szt. Izabella Drobniecka.


Wiosna to też czas oznakowywania rowerów. Taka okazja będzie już 17 kwietnia w godzinach od 9:00 do 10:00 w Komisariacie Policji w Kruszwicy przy ulicy Niepodległości 47, a 21 kwietnia w godzinach od 9:00 do 12:00 w Komendzie Powiatowej Policji przy ulicy Toruńskiej 13-15 w Inowrocławiu.

Ważne jest to aby mieć przy sobie dowód osobisty i kartę gwarancyjną lub dowód zakupu roweru i oczywiście sam rower.Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz