Mieszkańcy pytają: Co z banerami promującymi naszych sportowców?-MojaKruszwica.plDokładnie miesiąc upłynął od czasu gdy urzędnicy kruszwickiego magistratu rozpoczęli prace nad banerami promującymi Artura Mikołajczewskiego i Jakuba Krzewiny. Mieszkańcy dopytują co dalej z zaproponowanym przez nich pomysłem.


Ponad miesiąc temu pomysł zamontowania banerów ze sportowcami zaproponował kruszwiczanin Piotr Matysiak. Następnego dnia na apel odpowiedzieli urzędnicy kruszwickiego magistratu. Zapewnili, że dzień wcześniej taką formę reklamy nadgoplańskich sportowców przygotowują.

- Od wczoraj jesteśmy w trakcie projektowania banerów, które podkreślą sukcesy obu sportowców pochodzących z Kruszwicy - napisała 8 marca Joanna Dzikowska z kruszwickiego magistratu.

Projekt zaproponowanego baneru wielu mieszkańcom nie przypadł do gustu. Obok pozytywnych opinii pojawiły się również negatywne. W ostateczności baner porównano do reklamy oleju.

- Baner powinien być czytelny i przejrzysty! Za dużo na nim wszystkiego. Po co tyle informacji? Na pierwszym planie powinni być sportowcy to oni są najważniejsi! Powinni pierwsi rzucać się w oczy...A nie tekst. Najlepiej zlecić to fachowcom-napisała jedna z internautek.

Projekt nie spodobał się również Ewie Uklejewskiej, jednej z organizatorek powitania Jakuba Krzewiny w Kruszwicy po zdobyciu mistrzostwa. Proponowała wówczas konkurs.

- Jedna z internautek zaproponowała aby zrobić konkurs  i mieszkańcy wybraliby najlepszy projekt...pomysł super! Jeśli ktoś też tak uważa to proszę udostępniać ten post aby nie było za późno na poprawki! - napisała pani Ewa.

Wczoraj do tematu baneru powrócił Piotr Matysiak pomysłodawca baneru. Przypomniał, że mimo obietnic zamontowania baneru minął miesiąc.

- Miało być tak pięknie, kolorowo. 8 marca, od rana trwają prace banerami Mistrzów z Kruszwicy. 6.04.2018 MY Pamiętamy i co? - napisał pan Piotr.

Oprócz Piotra Matysiaka o banery dla sportowców przed Igrzyskami Olimpijskimi zabiegał Klub Olimpijczyka. Wcześniej z takimi propozycjami wychodziła m.in. Magdalena Jagiełłowicz.

22 marca poprosiliśmy kruszwicki magistrat o komentarz w sprawie poczynionych prac nad banerem. Mimo upływu 14 dni odpowiedzi do tej pory nie otrzymaliśmy. Nieoficjalnie wiadomo, że prace nad banerem wciąż trwają.


Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz