Kombii, Widelec, M.I.G, Zespół IMPRESS. Zobacz kto wystąpi w Kruszwicy [FOTO+VIDEO]-MojaKruszwica.pl


Wkrótce rozpoczną się najważniejsze imprezy kulturalne i rozrywkowe w Kruszwicy. Kto wystąpi na deskach nadgoplańskiego amfiteatru i kiedy? Poniżej przegląd najważniejszych wydarzeń jakie czekają nas w 2018 roku.3 maja w kruszwickim amfiteatrze zaprezentuje się zespół M.I.G. To on będzie główną gwiazdą tegorocznej Majówki. Zespół wykonuje muzykę disco polo. Grupa muzyczna istnieje blisko 18 lat (szczegóły Znamy gwiazdę tegorocznej Majówki)


Ponadto na scenie amfiteatru zobaczymy zespół 2Magic. Grupa muzyczna to wykonawcy Magda i Marcin, którzy znając się wcześniej w 2016 roku postanowili połączyć swoje siły. Na rynek weszli z utworem "Kapryśna".


Równie tanecznie zapowiadają się tegoroczne Dni Kruszwicy. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Kombii. Grupa muzyczna powstała w 2003 roku dzięki trójce byłych członków zespołu Kombi. Szczegóły Znamy gwiazdę wieczoru Dni Kruszwicy.Gwiazdę wieczoru poprzedzi występ Grzegorza Wilka z zespołem Wolf Band, wokalisty, aktora, kompozytora i autora tekstów. Artysta jest znany m.in. z programu Jaka to melodia? w TVP1 gdzie jest solistą.W sobotnią noc mieszkańców rozbawi kabaret Widelec. Grupa powstała w 1993 roku w Białymstoku. Obecny skład kabaretu stanowi: Jacek Janowicz, Jarosław Jatel, Adam Neczyperowicz i Barbara Maj, zaś obsługą techniczną zajmuje się Michał Kamiński. 
W lipcu tradycyjnie czekają nas Kujawskie Nowalijki. Wydarzenie odbędzie się 8 lipca na Wzgórzu Zamkowym u podnóża legendarnej Mysiej Wieży w Kruszwicy. Będzie to szósta edycja imprezy podczas, której prezentowana jest lokalna przedsiębiorczość, regionalne produkty, żywnościowe oraz promocja zdrowego stylu życia. Obecny na wydarzeniu będzie aktor Piotr Cyrwus znany szerzej jako Ryszard z popularnego serialu Klan. 


Mieszkańców rozbawi natomiast kabaret K2.W Chełmcach czeka nas kolejna edycja Imienin Marii. Odbędzie się ona 15 sierpnia i będzie zwieńczona występem Zespołu IMPRESS. Grupa muzyczna powstała w małej miejscowości Sędziszowce w woj.świętokrzyskie. Zespół IMPRESS ma na swoim koncie około 20-stu nagranych płyt z muzyką biesiadną oraz DISCO POLO.Ostatnią dużą imprezą będą Dożynki Gminne. Wydarzenie odbędzie się 26 sierpnia w Kruszwicy. Gwiazdą wieczoru będzie Damian Holecki, polski piosenkarz, kompozytor, autor tekstów, pianista, producent oraz prowadzący program Muzyczny Kącik Damiana Holeckiego, emitowany na antenie TVS (od 2014). Zdobywca 2 złotych płyt
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz