Grupa teatralna "Zakręt" znów z sukcesem!-MojaKruszwica.plOd trzynastu lat działa grupa teatralna "Zakręt". Do licznych sukcesów dołączyło I miejsce w konfrontacjach Teatrów Dziecięcych TEATR BEZ GRANIC.

Grupa teatralna "Zakręt" zajęła I miejsce podczas konfrontacji Teatrów Dziecięcych TEATR BEZ GRANIC. Podczas eliminacji powiatowych grupa zaprezentowała spektakl "BAM", który przedstawiono w nowym składzie. 

- Grupę obecnie tworzy aktywna młodzież w nowym składzie. Sztukę ukazujemy w awangardowy sposób. Nie chcemy zmieniać świata, więc pokazujemy prawdę samą w sobie. Nie tworzymy bajek - mówią o sobie członkowie "Zakrętu".

Eliminacje powiatowe do Wojewódzkich Konfrontacji Teatrów Dziecięcych TEATR BEZ GRANIC 2018 odbyły się w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu.. Finał wojewódzki odbędzie się 26 sierpnia w Solcu Kujawskim.

- "BAM" to spektakl ukazujący priorytety dzisiejszego świata. Praca na pełnych obrotach i wyznaczniki, których ciągle szukamy. Wyznaczniki, dzięki którym możemy żyć - wyjaśnia "Zakręt".
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

1 komentarze: