Byli bici i kopani po całym ciele. Dziewięć osób zatrzymanych-MojaKruszwica.plSprawa zaczęła się od tego, że jeden z pojazdów zajechał drogę drugiemu. Następnie "ściągnięte" posiłki włączyły się w ten konflikt. Łącznie kruszwiccy policjanci zatrzymali dziewięć osób.


Do oskarżyciela doprowadzonych zostało dziewięć osób w wieku od 18 do 37 lat. Tłumaczyli się oni z zajścia, do którego doszło pod Kruszwicą 7 kwietnia.

- Na trasie ze Strzelna do podkruszwickich Kraszyc, wyprzedzały się dwa pojazdy, marki Renault i Audi. Jeden drugiemu zajeżdżał drogę, co w efekcie stało się przyczyną dalszego konfliktu. Gdy tylko samochody zatrzymały się w m. Kraszyce, doszło do sprzeczki między czterema podróżującymi nimi osobami. Na miejsce konfliktu niebawem nadjechały kolejne dwa samochody, a ich pasażerowie okazali się sprzymierzeńcami jadących audi. Dwaj mężczyźni, którzy jechali renaultem, zostali  wówczas zaatakowani przez dziewięciu napastników - podaje asp.szt. Izabella Drobniecka.

Ofiary były bite i kopane po całym ciele. Na miejscu interweniowało kilka patroli policyjnych, co dodatkowo skutkowało zatrzymaniem wszystkich dziewięciu agresorów.

Na razie cała grupa trafiła do policyjnego aresztu. Wszyscy usłyszeli też zarzut pobicia. Agresorzy mają zakaz zbliżania się do poszkodowanych i opuszczania kraju. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz