Agnieszka Dubieniecka o spektaklu "BAM": Nasz spektakl powstał w dwa tygodnie [ZAPOWIEDŹ WYWIADU z GRUPĄ TEATRALNĄ "ZAKRĘT']-MojaKruszwica.pl


fot. "Zakręt"

Wczoraj grupa teatralna "Zakręt" poinformowała o zajęciu pierwszego miejsca w eliminacjach powiatowych do Wojewódzkich Konfrontacji Teatrów Dziecięcych TEATR BEZ GRANIC. Następny etap jaki ich czeka to etap wojewódzki w Solcu Kujawskim.


Zajęcie I miejsca w eliminacjach powiatowych to nie jedyny sukces jaki udało się osiągnąć na deskach Teatru Miejskiego w Inowrocławiu. 

- Otrzymaliśmy również bardzo ważną nagrodę, którą zazwyczaj otrzymuje jedna osoba indywidualnie, a my otrzymaliśmy nagrodę dla całej grupy za kreację aktorską. Wystąpiliśmy ze spektaklem pt. "BAM" opowiadającym o priorytetach obecnych czasów - mówi Agnieszka Dubieniecka, która wraz z mamą Lidią Łukowską scenariusz reżyserię przygotowały.

Warto wspomnieć, że spektakl powstał w zaledwie dwa tygodnie. Na deskach inowrocławskiego Teatru Miejskiego zaprezentowały się Patrycja Klamecka, Marek Rosiński, Martyna Jasińska, Natalia Górska, Dobrusia Stranc, Izabela Stanisławska oraz Zosia Krawczak.

Do wywiadu zapraszamy wkrótce.
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz