Ważny apel mieszkańca do władz w Kruszwicy-MojaKruszwica.pl
- Popatrzyłem, poszperałem, ba nawet kiedyś przejeżdżałem przez takie miasto jak Ostrów Wielkopolski. Tam są dumnie ze swoich mieszkańców  i na drogach wjazdowych umieszczają fajne banery - napisał na swoim profilu pan Piotr w odniesieniu do sukcesów naszych wioślarzy oraz Jakuba Krzewiny.


- Po dzisiejszym wspaniałym przywitaniu (jeszcze raz ukłony dla p. Ewy) naszego mistrza, rekordzisty świata może by i u nas takie coś zrobić. Mamy przecież jeszcze wspaniałych wioślarzy ( Artur i Jurek ) a i pewnie ktoś by się jeszcze znalazł ( nasza zdolna młodzież ). Promocja miasta gwarantowana, zapewne tylko same plusy - napisał wczoraj pan Piotr.

Zdaniem mieszkańca warto tego typu propozycje rozważyć. Z apelem zwrócił się głównie do władz miasta. Dotychczas promocja tego typu postaci nie zawsze była wystarczająca.
-  Panie i Panowie Radni, Burmistrzu Dariuszu i Władze naszego miasta może warto to rozważyć. Mianowicie, możemy być tylko dumni że takie osoby w naszym mieście mieszkają. Zbliża się wiosna, lato a promocja miasta pewnie gwarantowana. Nie wiem tylko jak z ochroną danych osobowych ( nie sprawdzałem ) ale chyba to nie będzie wielką przeszkodą. Proponuję tak jak w Ostrowie Wlkp takie bilbordy, wiadomo kto na nich będzie. Nie jesteśmy Warszawą i mamy, jak się nie mylę tylko cztery drogi główne, wjazdowe do miasta. MOŻE WARTO? a zapewne i koszt nie jest ogromny! - dodaje mieszkaniec.
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz