Urząd Miejski odpowiada na apel: Od wczoraj jesteśmy w trakcie projektowania banerów-MojaKruszwica.pl
Urząd Miejski w Kruszwicy odpowiedział na apel związany z zaprojektowaniem i umieszczeniem banerów w Kruszwicy, które podkreślą, że to stąd właśnie pochodzą zasłużeni Artur Mikołajczewski i Jakub Krzewina.


Apel w naszym serwisie został zamieszczony dzisiaj rano. Wczoraj na swoim profilu na facebooku pan Piotr podjął temat zaprojektowania i zamieszczenia w mieście banerów promujących naszych sportowców.

-  Panie i Panowie Radni, Burmistrzu Dariuszu i Władze naszego miasta może warto to rozważyć. Mianowicie, możemy być tylko dumni że takie osoby w naszym mieście mieszkają. Zbliża się wiosna, lato a promocja miasta pewnie gwarantowana. Nie wiem tylko jak z ochroną danych osobowych ( nie sprawdzałem ) ale chyba to nie będzie wielką przeszkodą. Proponuję tak jak w Ostrowie Wlkp takie bilbordy, wiadomo kto na nich będzie. Nie jesteśmy Warszawą i mamy, jak się nie mylę tylko cztery drogi główne, wjazdowe do miasta. MOŻE WARTO? a zapewne i koszt nie jest ogromny! - napisał
 mieszkaniec.

Tymczasem w nadesłanej do naszej redakcji informacji wynika, że apel może być nieaktualny. Zdaniem urzędników prace nad banerami trwają od wczoraj.

- Uprzejmie informuję, iż od wczoraj rana jesteśmy w trakcie projektowania banerów, które podkreślą sukcesy obu sportowców pochodzących z Kruszwicy tj. Jakub Krzewina Halowy Mistrz Świata i rekordzista Świata w sztafecie 4x400 m oraz Artur Mikołaczewski Mistrz Świata w wadze lekkiej na ergometrze wioślarskim. Po otrzymaniu projektu poprosimy obu panów o ich akceptację - mówi
Joanna Dzikowska z kruszwickiego magistratu.
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz