Siatkarze "Kazika" na fali-MojaKruszwica.pl


Do udanych rozgrywek doszło w Tucholi podczas turnieju ćwierćfinałowego Licealiady o Mistrzostwo Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Piłce Siatkowej Chłopców. Do turnieju zakwalifikowały się reprezentacje Tucholi,  Żnina oraz Strzelna i Kruszwicy.


- Zawody toczyły się systemem pucharowym po losowaniu Nasi siatkarze spotkali się z reprezentacją Żnina z którą wygrali 2:1. W dalszej kolejności rywalizowali z drużyną ze Strzelna , która po zaciętym meczu pokonała gospodarzy turnieju Tucholę 2:1. Pierwszy set spotkania był bardzo wyrównany ostatecznie przewagą dwóch punktów wygrali zawodnicy ze Strzelna. Po zmianie stron do akcji wkroczył siódmy zawodnik, którym była publiczność na trybunach. Całkiem przypadkowo w bez mała 99% składająca się z siatkarek „Kazika” oraz sympatyków zespołu, do których po chwili dołączyli kibice z Tucholi - podaje placówka.

Drużyna "Kazika" bez problemów wygrała dwa sety. Nie pozostawiła przeciwnikom złudzeń kto tego dnia był najlepszym zespołem i awansowała do 1/2 finału.

Drużynę „Kazika” reprezentowali : Mikołaj Kaźmierski, Filip Kaźmierski, Filip Kwiatkowski, Bartosz Pilarczyk, Bartosz Wiatr, Maciej Jechna, Bartosz Derenda, Mariusz Ogonowski, Bartosz Chudziński, Mateusz Brzeziński- brawo dla całej drużyny. Na szczególne wyróżnienie zasługuje postawa Filipa Kaźmierskiego – atakującego zespołu , który zmagał się z kontuzją barku i łokcia . 

Podziękowania:

Podziękowania dla prof. Piotra Janowskiego za pełnienie opieki nad kibicami, funkcję trenera zespołu pełnił prof. Jerzy Ćwikła.


źródło: ZSP w Kruszwicy


Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz