Ruszyła rekrutacja na bezpłatne jednodniowe wycieczki dla szkół-MojaKruszwica.plSamorząd województwa organizuje bezpłatne jednodniowe wycieczki do położonych w naszym regonie parków krajobrazowych dla zorganizowanych grup uczniów szkół podstawowych. Ruszyła właśnie rekrutacja.


- Wycieczki same w sobie bardzo atrakcyjne, łączymy z lekcjami w plenerze. Przekazana w ten sposób wiedza ekologiczna z całą pewnością zostanie w głowach na dłużej - zaprasza marszałek Piotr Całbecki.

Wycieczki do ośmiu parków krajobrazowych na terenie Kujaw i Pomorza będą się odbywały od ostatniej dekady kwietnia do początku czerwca. Szansę na „zielone lekcje” ma młodzież ze wszystkich podstawówek w regionie, decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnicy – 40-osobowe grupy uczniowskie w wieku 6-15 lat pod opieką pedagogów – otrzymają pomoce dydaktyczne do przeprowadzenia zajęć oraz wyżywienie

Rekrutacja trwać będzie do wyczerpania miejsc wyłącznie za pośrednictwem poczty elektronicznej i formularza zgłoszeniowego. Wypełnione i podpisane przez opiekunów grup formularze zgłoszeniowe w formacie pdf prosimy przesyłać na adres wycieczka@kujawsko-pomorskie.pl.

Wszelkie zapytania dotyczące organizacji wycieczek prosimy kierować do Departamentu Środowiska Urzędu Marszałkowskiego. Osobą do kontaktu jest p. Agnieszka Stańczak (e-mail a.stanczak@kujawsko-pomorskie.pl, tel. 728 494 596).
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz