Piotr Matysiak o banerach: Mamy to, tylko i wyłącznie dzięki Wam-MojaKruszwica.pl


Kruszwiczanin Piotr Matysiak dwa dni temu zaproponował aby stworzyć banery promujące naszych sportowców w mieście. Następnego dnia na apel odpowiedział Urząd Miejski w Kruszwicy. Magistrat zapewnił, że dzień wcześniej takie bannery zaczął przygotowywać. Warto wspomnieć, że o bannerach mówi się nie od dziś.Akcja na Facebooku rozpoczęła się dwa dni temu. Szybko zyskała akceptację mieszkańców. Wcześniej o banery promujące sportowców przed Igrzyskami Olimpijskimi w Rio de Janeiro zabiegał m.in. Klub Olimpijczyka. Przed laty z pomysłem baneru promującego Jakuba Krzewinę wychodziła również Magdalena Jagiełłowicz.

- Cieszymy się, że coś ruszyło się w temacie naszych sportowców. Takie propozycje bannerów składaliśmy po Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro, a byłyby to banery Jakuba Krzewiny, Artura Mikołajczewskiego i Mikołaja Burdy. Jedną z inicjatyw była propozycja kalendarzy z naszymi kruszwiczanami. Chłopakom się to należało - mówi Ireneusz Śmigielski z Klubu Olimpijczyka.

Apel pana Piotra udostępniło blisko 100 osób. Trochę więcej post polubiło.

- Serdecznie dziękuje wszystkim za "super" reakcję na propozycję banerów naszych mistrzów. Kruszwickie władze już nad tym pracują.  Pozostało tylko poczekać na finał, oby w takim stylu jak to robi Kuba czy Artur. Bardzo, bardzo dziękuje każdemu osobiście. Naprawdę nie spodziewałem się tak spontaniczne akcji, nie tylko od znajomych. Mamy to, tylko i wyłącznie dzięki Wam - napisał pan Piotr.


Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz