Mieszkańcy Głębokiego podziękowali za drogę burmistrzowi i radnemu-MojaKruszwica.plPan Daniel Antczak w imieniu mieszkańców miejscowości Głębokiego podziękował Burmistrzowi Dariuszowi Witczakowi oraz Grzegorz Stannemu. Podziękowanie odbyło się z uwagi na wsparcie jakie mieli przekazać samorządowcy przy realizacji inwestycji.

Jak informuje Urząd Miejski realizacja tego przedsięwzięcia była możliwa dzięki porozumieniu zawartym w dniu 17 maja 2017 roku pomiędzy Powiatem Inowrocławskim a Gminą Kruszwica.

Inwestorem zadania był Powiat Inowrocławski. Gmina Kruszwica miała przekazać wsparcie w wysokości 302.060,08 złotych co stanowiło 50% wartości inwestycji.

- Warto podkreślić fakt, iż od wielu lat, na wniosek mieszkańców Głębokiego, występowaliśmy do Starostwa Powiatowego w Inowrocławiu o przebudowę odcinka drogi powiatowej nr 2578C za każdym razem deklarując wsparcie finansowe w wysokości 50%. Cieszę się, że udało się zrealizować zadanie w ramach, którego zmodernizowano ponad 600 mb drogi, wybudowano 500 m chodnika oraz powstała zatoka autobusowa, która niewątpliwie poprawi bezpieczeństwo dzieci dojeżdżających do szkół – mówi Burmistrz Kruszwicy Dariusz Witczak.
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz