Kruszwicki Zarząd Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w trosce o bezpieczeństwo najmłodszychWczoraj w komisariacie policji w Kruszwicy doszło do przekazania odblasków przez kruszwicki zarząd Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej. W trosce o bezpieczeństwo "małych" kruszwiczan do rąk funkcjonariuszy trafiły odblaski. 


Komendantowi komisariatu Jarosławowi Lisieckiemu odblaski przekazała Danuta Batkowska (prezes zarządu) oraz Marta Pastuch (sekretarz zarządu Miejsko-Gminnego PKPS  w Kruszwicy). Zakupił je Zarząd Miejsko-Gminnego PKPS w Kruszwicy.

- Bezpieczeństwo „małych” kruszwiczan jest najważniejsze. Elementy odblaskowe zostały zakupione ze środków pochodzących ze zbiórki publicznej.  W trosce o najmłodszych, by byli bardziej widoczni na drogach. Dzielnicowi Komisariatu Policji w Kruszwicy przeprowadzą działania profilaktyczno edukacyjne w przedszkolach i szkołach o bezpieczeństwie na drodze, będą zachęcać dzieci, że warto nosić odblaski oraz wręczą im odblaskowe znaczki - podaje zarząd PKPS w Kruszwicy.


Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz