Katarzyna Hałasa Społecznikiem Roku 2017: Znamy wynik głosowania internautów-MojaKruszwica.pl


O północy z 28 lutego na 1 marca zamknęliśmy możliwość głosowania internautów w plebiscycie Ludzie Roku 2017. Głosujący wybierali Społecznika Roku 2017. 


Blisko 930 osób wzięło udział w głosowaniu w plebiscycie Ludzie Roku 2017. W kategorii Społecznik Roku zgłoszonych zostało pięć osób. 

- O północy zamknęliśmy możliwość oddawania głosów. Głosy oddane po tym terminie nie były liczone - wyjaśnia Agata Dudek z Kujawskiej Grupy Medialnej.

W kategorii Społecznik Roku zgłoszonych zostało pięć osób. Wśród wyróżnionych znaleźli się Katarzyna Hałasa, Piotr Fołda, Mariusz Łęczycki, Ewa Kaczmarek oraz Tomasz Lewandowski.

Do ostatniej chwili nie było wiadomo kto zdobędzie tytuł Społecznika Roku. Prowadzenie obejmował raz Piotr Fołda, raz Katarzyna Hałasa. Ostatecznie różnicą 10 głosów wygrała Katarzyna Hałasa.

- Bardzo dziękuję. Wszystkim biorącym udział w głosowaniu, szczególnie tym, którzy oddali swój głos na mnie. Dziękuję za słowa uznania . Tytuł ''Społecznik roku 2017 " jest dla mnie wyróżnieniem, ale też mobilizacją do dalszych działań. Każdy z kandydatów wyróżnił się czymś co zasługuje również na to miano, tym bardziej jest mi ogromnie miło. Rok 2018 będzie jeszcze bardziej owocny. Dziękuję - mówi w rozmowie z naszym serwisem Katarzyna Hałasa.Łącznie w kategorii Społecznik Roku 2017 oddano 927 głosy. Dokładnie o północy zamknęliśmy możliwość głosowania. O tej porze najwięcej  głosów miała Katarzyna Hałasa (429 głosów). Tuż za nią znalazł się Piotr Fołda (419 głosów). 

- W przypadku kategorii Samorządowiec Roku, Sportowiec Roku oraz Sołtys Roku o nadaniu tytułów zdecyduje Kapituła Nagrody- mówi Agata Dudek z Kujawskie Grupy Medialnej.

W przypadku tytułu Społecznika Roku 2017 swój głos będzie miała również Kapituła Nagrody. Kierując się większością głosów w szczególnych przypadkach może zakwestionować internetowe głosowanie. 
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz