Jakub Krzewina:Cieszy mnie to, że swoimi startami mogę dawać Wam tyle radości i rozsławiać naszą piękną Kruszwicę-MojaKruszwica.pl
Złoty medalista z Birmingham, kruszwiczanin Jakub Krzewina podsumował swój ostatni sukces. Podjął również temat promocji Kruszwicy, tego co działo się w ostatnim czasie w mediach społecznościowych oraz m.in. w nadgoplańskiej gminie.


W końcu mam chwilę ,żeby napisać parę słów o tym wszystkim co się ostatnio wydarzyło w moim życiu. Mistrzostwo świata,rekord świata,wywiady,reportaże i cudowne przywitanie w Kruszwicy...i to nie jest sen :) Dziękuję wszystkim znajomym i nieznajomym za wiadomości przed biegiem i za gratulacje po biegu.(4 dni zajęło mi odpisanie na wszystkie). Dziękuję za super przywitanie na lotnisku przez bliskich i włodarzy naszego miasta.


Dziękuję za cudowne przywitanie przez mieszkańców Kruszwicy,naprawdę niezapomniana chwila :) To jakie wsparcie mam w mieszkańcach Kruszwicy jest trudne do opisania,jesteście cudowni i Wasze wsparcie odczuwam na każdym kroku.

Dziękuję Wam wszystkim,że byliście jesteście i zapewne będziecie zawsze ze mną. Cieszy mnie to,że swoimi startami mogę dawać Wam tyle radości i rozsławiać naszą piękną Kruszwicę.

Niestety na koniec muszę napisać parę zdań (oraz garść statystyk) dla wąskiego grona osób,które w ostatnich wydarzeniach doszukują się faworyzowania mojej osoby przez włodarzy naszego miasta...

Chodzi o przywitanie na lotnisku oraz plotki o rzekomej nagrodzie oraz wcześniejszym wspieraniu finansowym mojej osoby(od naszej Gminy przez całą karierę sportową otrzymałem takie samo wsparcie finansowe jak pozostali sportowcy,nigdy nie dostałem nic ekstra)

Bieg naszej sztafety na żywo przed telewizorami oglądało 4,5mln osób,w serwisie YouTube 1,5mln.

Moje ostatnie 200m na FB obejrzało 1,6mln osób.

Mimo tego,że nie reprezentuje klubu z Kruszwicy to w 95% wywiadów i artykułów ze mną w roli głównej jest wspomniane o tym skąd pochodzę.(zresztą od lat podkreślam to przy każdej możliwej okazji)

Przez kilka dni reporterzy nagrywali w Kruszwicy reportaże na mój temat. Nasz przylot do Polski (na którym pojawił się Pan Burmistrz i vice-burmistrz)był transmitowany przez największe polskie stacje telewizyjne i pokazywany we wszystkich programach informacyjnych.

Z tych wszystkich powodów uważam,że Pan Burmistrz i vice-burmistrz przyjeżdżając na lotnisko wykonali świetny ruch promujący Kruszwicę i powinniśmy się z tego powodu cieszyć.

Odnośnie ewentualnego nagrodzenia mojej osoby za ten sportowy sukces i za rozsławienie Kruszwicy pozostawiam to w kwestii władz miasta i radnych naszej Gminy,a nie ludziom komentującym to w internecie.

Na koniec dodam,że sukcesy mieszkańców Naszego miasta powinny nas łączyć a nie dzielić...
Jeszcze raz DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM ! ! !
Pozdrowienia z RPA ;)

PS.Druga cześć posta jest napisana tylko i wyłącznie w celach wyjaśniających pewne niedomówienia.
Proszę o nie rozpoczynanie w związku z tym żadnej dyskusji .

Jakub Krzewina
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz