Jak wygląda rozbudowana część Urzędu Miejskiego? Mamy zdjęcia [FOTO]-MojaKruszwica.pl


Sala ślubów

Dobiega końca rozbudowa Urzędu Miejskiego w Kruszwicy. Naszej redakcji udało się dotrzeć do zdjęć, które prezentują jej wnętrze. Wartość przeprowadzonych prac to ponad 4 miliony złotych.


Temat rozbudowy Urzędu Miejskiego w Kruszwicy zaczął się już w 2015 roku. Nowa inwestycja ma za cel doprowadzić do centralizacji samorządowej administracji, a także wprowadzić oszczędności związane z jej funkcjonowaniem.

- Komisja Rewizyjna zapoznała się z kosztami poniesionymi na rozbudowę Urzędu Miejskiego. Całkowity koszt inwestycji wraz z karami umownymi wyniósł 4 miliony 218 tysięcy 494 złote 95 groszy. Firma wykonująca to zadanie nie podołała realizacji inwestycji w terminie. Na przesunięcie terminu zakończenia prac miała wpływ konieczność wykonania powtórnego projektu i wykonanie dodatkowych prac ziemnych-informował podczas sesji radny Jarosław Kaczmarek z Komisji Rewizyjnej.

Inwestycja przyniesie sporo zmian w funkcjonowaniu takich instytucji jak Rada Miejska w Kruszwicy oraz Urząd Stanu Cywilnego. Instytucje znajdą miejsce w rozbudowanej części Urzędu Miejskiego przy ulicy Nadgoplańskiej. 

Do 23 marca wykonawca był zobowiązany do wprowadzenia poprawek w realizowanej inwestycji.
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz