Hotelik Sportowy sprzedany. Komu i za ile?-MojaKruszwica.pl

Hotelik został zbudowany w latach 90-tych.

Należący do Gminy Kruszwica Hotelik Sportowy przy ulicy Poznańskiej 17 został sprzedany. Taką informację udało się nam dzisiaj potwierdzić w kruszwickim magistracie.


Od grudnia 2016 roku było wiadomo, że obiekt przy Poznańskiej 17 zostanie sprzedany. Wzniesiony w latach 90-tych budynek można było nabyć w drodze przetargu.

Zapytaliśmy kruszwicki magistrat o informacje bardziej szczegółowe dotyczące sprzedaży m.in. za jaką kwotę obiekt został sprzedany. Chcieliśmy również wiedzieć co może się stać z pracownikami hoteliku.

W odpowiedzi na nasze pytanie nadesłano informację o wyniku IV przetargu z 2 marca, który odbył się w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kruszwicy.

Do przetargu został dopuszczony 1 uczestnik. Cena wywoławcza nieruchomości wynosiła 1.350.000,00 złotych.  Cena osiągnięta w przetargu to 1.363.500,00 złotych. Ustalonym nabywcą nieruchomości został prywatny przedsiębiorca, prowadzący działalność.

O pytanie dotyczące pracowników obiektu zostaliśmy odesłani do Centrum Kultury i Sportu "Ziemowit". 

Budynek przy ulicy Poznańskiej zbudowano w latach 90-tych m.in. z powodu zorganizowania nad Gopłem X Olimpiady Sportowców Wiejskich Kruszwica - Atlanta.  Prace zakończono w 1996 roku. 

Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz