Hotelik Sportowy sprzedany. Jakie zmiany czekają Centrum Kultury i Sportu "Ziemowit"?-MojaKruszwica.pl


Jakie zmiany czekają Centrum Kultury i Sportu "Ziemowit" po sprzedaniu Hoteliku Sportowego przy ulicy Poznańskiej? Wczoraj zwróciliśmy się do dyrektor Barbary Biczkowskiej z prośbą o przekazanie informacji na temat zmian w instytucji.

Zbudowany w latach 90-tych hotelik przy ulicy Poznańskiej od lat jest administrowany przez Centrum Kultury i Sportu "Ziemowit". To właśnie w tym obiekcie znajdowało się do niedawna biuro dyrektor instytucji oraz sekretariat. Jakie zmiany czekają "Ziemowita" po sprzedaży budynku? Informacji na ten temat udzieliła nam dzisiaj dyrektor CKiS "Ziemowit" Barbara Biczkowska.

- W zakresie organizacji pracy instytucji zmianie ulegnie siedziba CKiS "Ziemowit" w Kruszwicy. Nową siedzibą będzie sala widowiskowo-kinowa przy ulicy Niepodległości 43 - poinformowała Barbara Biczkowska.

Zapytaliśmy również o kwestie związane z pracownikami obiektu. Czy stracą pracę?

- W zakresie polityki kadrowej likwidacji ulegnie 1 stanowisko pracy, gdyż pozostali pracownicy zapewniający sprawne funkcjonowanie Hotelu Sportowego przy ulicy Poznańskiej 17 byli zatrudniani na podstawie umowy zlecenia - dodała dyrektor.

Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz