Hotelik pod młotek. Czy obiekt zostanie sprzedany?-MojaKruszwica.plW grudniu 2016 roku informowaliśmy o umieszczeniu hoteliku sportowego w wykazie nieruchomości do sprzedaży. Z nieoficjalnych informacji wynika, że właśnie dochodzi lub dojdzie do sfinalizowania tej transakcji.

Od grudnia 2016 roku wiadomo było oficjalnie, że obiekt przy Poznańskiej 17 ma zostać sprzedany. Wzniesiony w latach 90-tych budynek można było nabyć w drodze przetargu. 

Z nieoficjalnych informacji wynika, że znalazł się przedsiębiorca, który hotelik ma kupić. Wczoraj zapytaliśmy kruszwicki magistrat o informacje bardziej szczegółowe dotyczące sprzedaży m.in. za jaką kwotę obiekt zostanie sprzedany. Chcieliśmy również wiedzieć co może się stać z pracownikami obiektu. 

- Uprzejmie informuje, iż zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (Dz. U. z 2014 r., poz. 1490 z późn. zm.) odpowiedzi na zadane w wiadomości pytania mogę udzielić w dniu 12.03.2018 roku - poinformował wczoraj Urząd Miejski w Kruszwicy.

Budynek zbudowano w latach 90-tych m.in. z powodu zorganizowania nad Gopłem X Olimpiady Sportowców Wiejskich Kruszwica - Atlanta. Prace zakończono w 1996 roku. 

Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz