Gmina Kruszwica opublikowała projekt baneru. Jednym się podoba, innym nie-MojaKruszwica.pl

Wstępny projekt baneru

Gmina Kruszwica opublikowała baner promujący naszych sportowców. Znajduje się na nim Jakub Krzewina oraz Artur Mikołajczewski. Oprócz aprobaty, nie zabrakło głosów krytycznych, które zwróciły uwagę na jakość wykonanego projektu.


- Wielka brawa dla Mistrzów, pomysł z banerem  super, ale nad projektem należy jeszcze popracować - zauważyła  radna Ilona Dybicz.

- Projekt kojarzy mi się z olejem kujawskim - zauważyła pani Aneta.

- Baner super pomysł ale projekt pstrokaty-grafik się nie popisał. Nie wygląda to estetycznie, a szkoda - zauważyła Pani Marta.

- Piękny gest popieram, ale baner mógłby być ładniejszy - stwierdziła Pani Maria.

Spośród mieszkańców kilka osób zwróciło uwagę na to co należy poprawić. Uwagi miały charakter techniczny.

- Wybrać mniej brzydkie fonty i bardziej czytelny układ. I na miłość boską, niech ktoś uświadomi autora projektu, że obrysy przy literach są dobre do memów, nie na baner - napisała Pani Lidia.

Podobnego zdania była Pani Justyna.

-  Baner powinien być czytelny i przejrzysty! Za dużo na nim wszystkiego. Po co tyle informacji? Na pierwszym planie powinni być chłopacy oni są najważniejsi! Powinni pierwsi rzucać się w oczy... A nie tekst. Najlepiej zlecić to fachowcom - napisała mieszkanka.

Gmina Kruszwica zaproponowała aby konkretne sugestie umieścić w komentarzu pod projektem baneru. W ten sposób łatwiej będzie można nanieść potrzebne korekty.

Z pomysłem banerów dwa dni temu wyszedł jeden z mieszkańców Kruszwicy pan Piotr.Jego apel w internecie udostępniło blisko 100 osób. Dzień później kruszwicki magistrat poinformował, że prace nad banerem prowadzi.Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz