Mieszkańcy Woli Wapowskiej i Marcinek mają problem z drogą. Ich auta oraz autobus szkolny toną w błocie-MojaKruszwica.pl


Absolutnie nieprzejezdną okazuje się droga w Woli Wapowskiej i miejscowości Marcinki. W imieniu mieszkańców na sesji problem poruszyła Ilona Dybicz oraz Grzegorz Stanny.


- Składam interpelację w sprawie mieszkańców Woli Wapowskiej i miejscowości Marcinki. Konieczne jest wykonanie dokumentacji tej drogi dojazdowej i ujęcia jej w wieloletniej prognozie finansowej - mówiła na sesji Rady Miejskiej radna Ilona Dybicz.

Brak powierzchni na tym odcinku uniemożliwia poruszanie się mieszkańców na tym obszarze. Sytuacja jest wyjątkowo trudna zwłaszcza w czasie deszczów i roztopów.

- Droga jest nieprzejezdna. Auta toną w błocie. Trudno jest się nią poruszać. Problem z tym ma m.in. autobus szkolny wożący dzieci  do pobliskiej szkoły - dodała radna pod interpelacją, pod którą podpisał się także Grzegorz Stanny.

Dotychczasowe działania są niewystarczające ponieważ mieszkańcy skarżą się, że droga jest utrudniona gruzem co dodatkowo niszczy auta. 
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz