Kontrola CBA i RIO w Polanowicach: W szkole w Polanowicach nie stwierdzono nieprawidłowości-MojaKruszwica.plOd 24 listopada do 4 grudnia trwała kontrola Regionalnej Izby Obrachunkowej w Szkole Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Polanowicach. Objęła ona kontrolę problemową gospodarki finansowej.


Działania Regionalnej Izby Obrachunkowej w Bydgoszczy poprzedziła kontrola Centralnego Biura Antykorupcyjnego.

- Takie zgłoszenie otrzymaliśmy. Sprawa została przez nas przeanalizowana. Przesłaliśmy nasze stanowisko do Regionalnej Izby Obrachunkowej - poinformował w styczniu nasz serwis Wydział Komunikacji Społecznej CBA.

Kontrola RIO w placówce rozpoczęła się 21 listopada i potrwało do 4 grudnia 2017 roku. Zakres kontroli objął kontrolę problemową gospodarki finansowej od 1 stycznia 2016 roku do dnia kontroli.  Jej wystąpienie pokontrolne udostępniono 7 lutego. 

- Regionalna Izba Obrachunkowa w Bydgoszczy przeprowadziła w szkole Podstawowej w Polanowicach kontrolę problemową gospodarki  finansowej, udokumentowaną protokołem kontroli NR RIO/KF/66/2017. W związku z tym, iż w czasie przeprowadzanej kontroli nie stwierdzono w badanym zakresie nieprawidłowości, nie zachodzi konieczność wydania zaleceń pokontrolnych - podało w piśmie do dyrektora placówki RIO w Bydgoszczy.


Czytaj także:
Kontrola RIO w Urzędzie Miejskim. Co wykazała?

Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz