Wpadli z amfetaminą i marihuaną-MojaKruszwica.plDzielnicowi z kruszwickiego komisariatu uzyskali informację o osobie, która może posiadać narkotyki. Podjęte działania doprowadziły do zatrzymania 16-latka i ujawnienia amfetaminy oraz marihuany. Nieletni trafił do ośrodka wychowawczego.


Patrol dzielnicowych uzyskał informację o osobie, która może być uwikłana w narkotyki. Funkcjonariusze zatrzymali samochód marki Opel Vectra.

Podczas działań, przy jednym z mężczyzn policjanci znaleźli siedem woreczków z białym proszkiem i suszem roślinnym. Zawartość ich została zbadana testerem, co wskazało, że to amfetamina i marihuana. Zabezpieczone środki trafiły do dalszych badań. Do sprawy został zatrzymany mężczyzna, który  podał policjantom swoje dane i to, że ma 18 lat - powiedziała asp. szt. Izabella Drobniecka.

Podczas działań ustalono, że zatrzymany 16-latek jest poszukiwany przez policję w Inowrocławiu z uwagi na konieczność doprowadzenia go do ośrodka wychowawczego. Taką decyzję wcześniej bowiem podjął sąd rodzinny. Nieletni trafił już do placówki. Czeka go nowa sprawa w sądzie dla nieletnich, za posiadanie narkotyków i wprowadzenie policjantów w błąd, co do podania swoich danych osobowych.
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz