SP Wola Wapowska Mistrzem Powiatu w siatkówce Młodzieży Szkolnej-MojaKruszwica.pl19.01. 2018 r. w SP w Górze rozegrany został Finał Mistrzostw Powiatu Inowrocławskiego Młodzieży Szkolnej / 2002-2004/ w Siatkówce Chłopców. 


Tytuł mistrzowski obronili reprezentanci naszej szkoły, którzy w finale pokonali ekipę SP Złotniki Kujawskie i zespół gospodarzy SP Góra po 2:0. Drugie miejsce przypadło chłopakom ze Złotnik Kujawskich, trzecie z  Góry. 

- Nasi zwycięzcy uzyskali awans do Mistrzostw Województwa. Jednym z najlepszych zawodników mistrzostw został uczeń naszej szkoły Maciej Fijałkowski. Brawo!- przekazuje trener zespołu Dagmara Matyjasik.

Ekipa Mistrza Powiatu inowrocławskiego na rok szkolny 2017/2018 występowała w następującym składzie: Badziński Norbert , Bloch Kacper , Fijałkowski Maciej , Juszczak Kamil , Kowalik Maciej , Mikołajczak Adam , Pogorzały Mateusz, Robakowski Dominik , Wiącek Bartłomiej, Wiącek Jakub, Zawada Paweł. 

Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz