Reprezentantka Polski w piłce nożnej odwiedziła Kruszwicę-MojaKruszwica.plMłodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Kruszwicy odwiedziła reprezentantka Polski w piłce nożnej. Zawodniczka Medyka Konin Sandra Sałata spotkała się z uczennicami placówki.


Zawodniczka opowiedziała o początkach swojej kariery oraz sprawach prywatnych. Nie mogło też zabraknąć pytania o dwumecz w Lidze Mistrzyń z Lyonem i przeżycia związane z występami w reprezentacji Polski.

- Burza braw, wręczenie upominków i oczywiście sesja zdjęciowa  na zakończenie tej części wizyty . Potem szybkie przejście do hali sportowej, gdzie odbył się wspólny trening z mistrzynią. Piłkarka imponowała wyszkoleniem technicznym i szybkością oraz przeglądem boiska, a wychowanki miały ogromną frajdę rywalizować z kadrowiczką - przekazuje Ireneusz Śmigielski z Klubu Olimpijczyka.

Po godzinnym treningu wychowanki MOW uczestniczyły w spaceru pod Zamkowe Wzgórze. Była to również okazja do kuluarowych rozmów i porad piłkarskich dla dziewcząt. Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz