Plebiscyt Ludzie Roku 2017-MojaKruszwica.plWspólnie z Kapitułą Nagrody, Kujawska Grupa Medialna rozpoczyna przyjmowanie kandydatur do naszego plebiscytu. Jego celem jest wyłonienie kruszwiczan, którzy w wyjątkowy sposób zapisali się w działaniach dla Kruszwicy w ubiegłym roku.


W naszym plebiscycie to mieszkańcy i Kapituła Nagrody zdecydują, kto powinien otrzymać tytuł za działania na rzecz gminy. Wkrótce odpowiemy kogo warto uhonorować i nagrodzić oraz dlaczego?

Podobnie jak w ubiegłym roku oczekujemy od Państwa kandydatur osób, które w wyjątkowy sposób zasłużyły się w ubiegłym roku. Termin zgłoszeń przypada na 25 stycznia.

Do każdej kandydatury należy dodać uzasadnienie. Po zakończeniu przyjmowania kandydatur, Kapituła Nagrody omówi wszystkie zgłoszenia. Jest to konieczne aby w plebiscycie wzięły udział osób, które naprawdę zasłużyły się dla Kruszwicy. Osoby te następnie będą musiały wyrazić zgodę na udział w plebiscycie.

Tym razem w skład Kapituły Nagrody oprócz przedstawicieli redakcji Kujawskiej Grupy Medialnej, mogą wejść osoby, które wzięły udział w ubiegłorocznym plebiscycie. Warto dodać, że zmieni się też formuła głosowania, a głos będzie miała również sama Kapituła Nagrody. Szczegóły regulaminu poznamy już 10 stycznia.

26 stycznia na serwisach www.mojakruszwica.pl oraz sympatyzujących z nami  stronach internetowych, zamieszczona zostanie platforma do głosowania na poszczególne osoby.  Głosowanie zakończy się 28 lutego. Wtedy, po podliczeniu wszystkich głosów, okaże się, kto zdobył zaszczytne miano w poszczególnych kategoriach.

Zgłoszeń można dokonywać pod adresem email: kujawskagrupamedialna@gmail.com lub pod numerem telefonu 667634920. W  zgłoszeniu należy podać Imię i Nazwisko osoby wskazanej oraz wskazaną kategorię i uzasadnienie.

Zwycięzcy zostaną nagrodzeni podczas uroczystej gali zorganizowanej w kwietniu. Wszystkie informacje podlegają regulaminowi plebiscytu.

Plebiscyt odbędzie się po raz drugi. W ubiegłym roku nagrodzeni zostali Ilona Dybicz (Samorządowiec Roku), Agnieszka Zadka (Sportowiec Roku), Anna Wekwejt (Społecznik Roku) oraz Maria Pacia (Sołtys Roku).

Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

2 komentarze:

  1. W kategorii bajkopisarz proponuję Dariusza Witczaka

    OdpowiedzUsuń