Pizzeria SOLO przejdzie do historii?-MojaKruszwica.pl


Na swoim profilu na facebooku kruszwicka pizzeria SOLO poinformowała o zakończeniu swojej działalności. Informacja ta wywołała spore poruszenie wśród mieszkańców.


Informacje o "przejściu do historii", lokal przekazał na swoim profilu na facebooku. W ten sposób pożegnał się też z mieszkańcami.

- Minęło wiele lat naszej działalności, przeszliśmy kilka metamorfoz. Nasz lokal przeżył wiele pokoleń, nie jeden z Was wypił u nas swoje pierwsze piwo czy poznał miłość życia, ale niestety wszystko kiedyś dobiega końca. Dlatego chciałbym wam bardzo podziękować za te wszystkie wieczory, śpiewy, wypite hektolitry piwa, za wszystkie zjedzone pizze! Bardzo dziękuję wszystkim stałym Klientom za te wszystkie lata - pisze SOLO.

Informacja o ostatnich weekendach wywołała spore poruszenie wśród mieszkańców. Post skomentowało wielu internautów."Przejście do historii" ma nastąpić 4 marca.

-  Niestety tak to już w życiu jest, że wszystko ma swój początek i koniec.. Dlatego chciałbym oficjalnie ogłosić że przed nami ostatnie weekendy, ponieważ z dniem 04.03.2018r nasze legendarne "Solo" przejdzie do historii.. Mam nadzieję że będziecie miło wspominać nasz lokal - dodaje pizzeria.


Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

1 komentarze:

  1. Blikle także zamknął swój lokal w Warszawie i nikt szat nie rozdziera. Czas jeść polskie potrawy, a nie piccę ;-)

    OdpowiedzUsuń