Kruszwiccy dzielnicowi są zawsze czujni. W jednym z aut ujawnili amfetaminę i marihuanę-MojaKruszwica.plKruszwiccy policjanci w czasie wolnym zareagowali na podejrzanie zachowujące się osoby. Ich przypuszczenia potwierdziły się gdy dokładnie przeszukali auto.


W piątek po godzinie 14:00 dwóch dzielnicowych z Komisariatu Policji w Kruszwicy wybrali się na zakupy. W zaparkowanym przed sklepem aucie zauważyli podejrzanie zachowujące się osoby.

-  Mundurowi przypuszczali, że  siedzący w aucie dwaj mężczyźni i kobieta mogą mieć związek z nielegalnym procederem. Dzielnicowi natychmiast poinformowali kruszwickich kryminalnych będących na służbie. Ich przypuszczenia potwierdziły się. W wyniku czynności funkcjonariusze ujawnili przy jednym z mężczyzn woreczek z suszem. W toku sprawy wyszło na jaw, że woreczek z marihuaną o wadze  0,36 grama jest własnością 31-letniej kobiety - mówi asp. Izabela Lewcika Woszczak z Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu.

Dalsze czynności w mieszkaniu drugiego z mężczyzn ujawniły amfetaminę o wadze blisko 0,20 grama. Jeszcze tego samego dnia 31-latce i 33-letniemu mężczyźnie został przedstawiony zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Odpowiedzą teraz  za posiadanie środków odurzających.  Grozi im kara pozbawienia wolności do 3 lat.
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

4 komentarze:

 1. Kolejni baronowie narkotykowi zatrzymani tylko do prawdziwych przestępców to kruazwicka policja potrzebuje pampersów .Żenada

  OdpowiedzUsuń
 2. Hehe tu masz rację

  OdpowiedzUsuń
 3. Można spać spokojnie, miejscowy Pablo Escobar wraz ze swoją świtą zatrzymany :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy ktoś wie u kogo to znaleźli:))? Kto wie czy to wszystko! Czy jeszcze ktoś tam jest ! Na pewno

  OdpowiedzUsuń