Internauci o przejściu dla pieszych na Niepodległości: Tutaj potrzeba oświetlenia. Przemieszczanie się po zmroku jest niebezpieczne-MojaKruszwica.plJak informują internauci, na ulicy Niepodległości potrzeba dodatkowego oświetlenia. Sytuacja pogarsza się zwłaszcza o zmroku. Mowa o przejściu dla pieszych na ulicy Niepodległości, tuż obok Rady Miejskiej.


- Sytuacja jest bardzo zła zwłaszcza po zmroku. Wieczorem strach tam przechodzić. Mało widać pieszego przechodzącego przez przejście dla pieszych. Proszę o interwencję w tej sprawie - pisze do naszej redakcji jeden z mieszkańców.

Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

3 komentarze:

  1. Popieram. Byle nie takie oświetlenie jak na Zagoplu zrobiono. Ładnie i profesjonalnie wygląda za dnia. W nocy niestety tragedia. Jak by go wcale nie było. Priorytet, żeby solar był, bo energia odnawialna itd. Ale żeby funkcję swoją urządzenie spełniało jest już sprawą drugorzędną. Jeżdżę nieraz w nocy autem po Polsce. Niektóre przejścia są tak doświetlone, że sama zebra jest z daleka widoczna, a u nas nawet jak jest pieszy, to ledwo go pod tą chińską lampą led widać...

    OdpowiedzUsuń
  2. Zeby tylko nie zamontowali ponownie tego samego bubla co na skrzyxowsniu Kościuszki a kolegiacka. Tam dopiero jest tragedia bo ciezko bylo kabel pociagnac i dac normalne wyrazne swiatlo swiwcace cala noc tak samo mocno.

    OdpowiedzUsuń
  3. Proponuję założyć kamizelki odblaskowe (również w terenie zabudowanym) - oświetlenie to nie wszystko, zwłaszcza przy złej pogodzie. Wystarczy deszcz, pojazd z przeciwka i pieszy ubrany w odzież kolory czarnego lub tym podobną...

    OdpowiedzUsuń