Zawodniczki Medyka Konin z wizytą w Kruszwicy-MojaKruszwica.plZawodniczki najlepszego kobiecego, piłkarskiego klubu w Polsce-Medyka Konin odwiedziły Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Kruszwicy. Klub od lat zdobywa tytuł Mistrza Polski. Systematycznie awansuje także do rozgrywek Ligi Mistrzyń.


O historii klubu i jego największych sukcesach opowiedział trener i zarazem prezes klubu Roman Jaszczak. Przedstawił również zawodniczki z reprezentantkami kraju na czele, Natalią Pakulską oraz Patrycją Balcerzak.

- Wychowanki MOW-u zadawały pytania o różnym stopniu trudności i tematyce, piłkarki nieco stremowane odpowiadały wyczerpująco. Piłkarki też zadały kilka pytań, które dotyczyły pobytu dziewcząt w ośrodku i sposobu spędzania czasu wolnego - przekazuje Ireneusz Śmigielski.

Trener klubu wręczył pamiątkowe gadżety, a wychowanki zrewanżowały się własnoręcznie wykonanymi upominkami. 

- Na pożegnanie wielkie brawa i krótka sesja zdjęciowa i przejście do sali sportowej, gdzie odbył sie wspólny trening i pokaz podstawowych ćwiczeń dla początkujących piłkarek. Dla wychowanek to było duże przeżycie, początkowo trema plątała im nogi, ale pod koniec zajęć radziły sobie coraz lepiej. "Medyczki" wykazały się cierpliwością i zrozumieniem -  obiecały też kolejną wizytę po rundzie wiosennej - dodaje rozmówca.


Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz