Wypadek na Niepodległości. Jedna osoba potrącona-MojaKruszwica.plKilkanaście minut po godzinie 14:00 doszło do wypadku na ulicy Niepodległości. W jego wyniku została potrącona kobieta.

Z informacji jakie docierają do naszej redakcji wynika, że w wyniku wypadku została potrącona jedna osoba. Kobieta została potrącona na przejściu dla pieszych. Jest przytomna.

Na miejscu zdarzenia pojawiło się pogotowie ratunkowe, policja, zastęp z OSP Kruszwica oraz jeden zastęp z JRG 1 Inowrocław. Ruch w trakcie działań odbywał się wahadłowo.
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

13 komentarze:

 1. a no bo pyndzom te auta jak porumbane a policja łapi rowerystów na ścieżce rowerowej po zjeżdżają z górki od mostu na Ziemowita i to je mundre jak smok

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. co za durnowaty komentarz, idź chłopie lepiej na pole buroki kopać

   Usuń
 2. Idąc z "chińczyka" na Rynek przechodziłam na pasach samochód jadący z Rynku zatrzymał się z pewnością przechodziłam a tu nagle od Lidla jedzie tir który nie zwalnia i co teraz dodam że byłam już na środku przejścia dla pieszych?

  OdpowiedzUsuń
 3. Od pewnego czasu komunikacja w mieście stała się koszmarem zarówno do kierowców jak i pieszych.Tak naprawdę nikt nie potrafi odpowiedzieć czym to jest spowodowane.O obwodnicy mogą mieszkańcy zapomnieć choc wiele razy już obiecywno i snuto plany jej powstania. Czy ktoś policzył ile w ostatnim czasie było w mieście kolizji i wypadków?

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak to jest kręcita się jak muchy w smole w tej kruszwicy ! pózniej są efekty

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystko rozwiąże obwodnica Kruszwicy a nie remont rynku.Jak i tak nie możliwe na nim posiedzieć,spacerować z dziećmi.Walczycie z smogiem tu jest zaczadzenie od przejeżdżających samochodów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można posiedzieć, są ławki i spacerować też można. Zaczadzenie nie jest od przejeżdżających samochodów, ale od śmieci które spalacie w piecu.

   Usuń
  2. Dopóki mieszkańcy nie zaczną deptać po przejściach jak np. w Strzelnie w ramach protestu, dopóki burmistrz ten lub raczej już następny nie zacznie w natrętny sposób wydeptywać ścieżek czy słać nieustające wnioski (nawet co miesiąc) do GDDKiA o budowę obwodnicy dopóty nic się nie zmieni, dopóty będą tylko bajdurzenia o obwodnicy a te powstaną tam gdzie właśnie tak ludzie robią wtedy GDDKiA by się opędzić od natrętów znajdują pieniądze i budują... bo nawet ich wytrzymałość ma granice co już wielokrotnie się potwierdziło.

   Usuń
  3. Macie wojewodę

   Usuń
  4. Macie?- no macie :)
   Mój sąsiad ma słonia w karafce i więcej z tego słonia pożytku.

   Usuń
 6. Co jak co ale osoby które kierowały ruchem masakra gdzie wy się uczyli. Wposcic was do większego miasta i tam co chwilę jakąś sztuczka i jak by miały być takie korki to ludzie was by porozjerzdzali za to a wy w majty narobili wstyd.....

  OdpowiedzUsuń
 7. Niestety Pani została potrącona ok. 50 m od komisariatu, straży i karetki. Korek już prawie na wysokości Kobylnik a do udzielania pierwszej pomocy chętnych brak. Więc gratuluję Panom policjantom, ratownikom i strażakom. P S. Może czas najwyższy aby policja zrobiła porządek ze strażakami którzy do lidla lecą na łeb na szyję tylko nie po pasach i stwarzają dodatkowe zagrożenie. Swój swego nie nauczy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dodam, nie tylko porządek ze strażakami ale też z po...... tego budynku. A tak pięknie pouczają uczni w szkole jak bezpiecznie przechodzi się przez jezdnię..

   Usuń