Siostra Leopolda w kolorowej prasie: Karmię biednych nie tylko w święta!-MojaKruszwica.pl69-letnia, dobrze znana kruszwiczanom siostra Leopolda wciąż nie przestaje zaskakiwać. Tym razem udzieliła wywiadu kolorowej prasie. Zwierza się w niej, że karmi biednych nie tylko w święta. 

Poznańska elżbietanka prowadzi jadłodajnię dla bezdomnych i potrzebujących. W te święta będzie pomagać w organizacji wigilijnej wieczerzy dla około 2 tysięcy osób.

Artykuł na temat siostry Leopoldy ukazał się dwutygodniku skierowanym dla kobiet "Tina", będącym czasopismem poradnikowym wydawnictwa Bauer. 

Siostra Leopolda wspomina m.in. wyprawę do Hiszpanii oraz szybką jazdę na rowerze opisywaną szeroko w mediach. Tymczasem na co dzień pomaga ona zwłaszcza osobom ubogim i bezdomnym.

- I to jest moje prawdziwe życie, a nie rowerowe figle - zaznacza. - No, ale może to dobrze, że w świat poszedł ten film? Mogę opowiadać, jak wielu mamy potrzebujących? - zdradza w rozmowie z czasopismem siostra Leopolda.

W artykule znajdziemy również informację na temat tego w jaki sposób siostra podjęła służbę Bogu oraz swojej działalności podczas nadchodzącej Wigilijnej Kolacji dla Potrzebujących, która odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.


Siostra Leopolda była jedną z Elżbietanek służących na terenie nadgoplańskiej gminy. Jak wspominają ją mieszkańcy zawsze była nietuzinkową, pełną pozytywnej energii postacią.

Fot. tvn24.pl/screen


Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz