Zorganizowali Dzień Integracji-MojaKruszwica.plW Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym dla Dziewcząt im. Polskich Olimpijczyków w Kruszwicy odbyła się taneczna zabawa pod hasłem "Dzień Integracji". W działania zaangażował się Dom Aniołów Stróżów w Kruszwicy oraz Środowiskowy Dom Samopomocy.


- Przy muzyce, którą przygotował pan Łukasz Sochowski, bawili się goście ośrodka: uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Kruszwicy wraz z kierownikiem i opiekunem, przedstawiciele Domu Aniołów Stróżów Caritas A.G. w Kruszwicy i wychowanki ośrodka. Dziewczęta przyjęły gości własnoręcznie przygotowanymi wypiekami, zadbały także o dekoracje i dobre samopoczucie uczestników zabawy. Spotkanie odbyło się w ramach współpracy z Domem Aniołów Stróżów i realizacji kolejnego projektu, w którego zakresie znalazły się zajęcia socjoterapeutyczne z elementami muzykoterapii. Stało się też zaczątkiem współpracy z Środowiskowym Domem Samopomocy - relacjonuje Justyna Klesyk-Olszewska.

Wydarzenie było kolejną imprezą przygotowaną przez wychowanki Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Kruszwicy.

- Podczas spotkania był czas na wspólne zdjęcia i podziękowania kierownika ŚDS Marioli Czarnik oraz dyrektora MOW Ilony Dybicz. To już kolejna tego typu inicjatywa opiekunów Samorządu Wychowanek, która dzięki współpracy z prowadzącymi zajęcia rozwijające zainteresowania przysłużyła się integracji ze środowiskiem lokalnym i umożliwiła wychowankom aktywne spędzenie czasu wolnego - dodaje rozmówca.
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz