Wszystkich Świętych na drogach: Wzmożone patrole. Trzy kolizje drogowe. Jeden wypadek - MojaKruszwica.plNa terenie powiatu inowrocławskiego trwają policyjne działania "Bezpieczny weekend - ZNICZ 2017". Nie obyło się bez kolizji i wypadku samochodowego.


Nad bezpieczeństwem odwiedzających cmentarze dbają policjanci, funkcjonariusze Żandarmerii Wojskowej i Straży Miejskiej. Zadaniem mundurowych jest także  ujawnianie nieprawidłowości, które popełniane są przez uczestników ruchu. Wszystko po to, by było  bezpieczniej na drogach.

- Wczoraj (31.10) na terenie powiatu inowrocławskiego policja nie odnotowała zgłoszeń o zdarzeniach drogowych. Dziś (01.11) do godz. 15.00, doszło do 3 kolizji i 1 wypadku. Około godz. 13.20 WCPR powiadomił inowrocławskiego dyżurnego o zdarzeniu drogowym w Szadłowicach gm. Gniewkowo. Jak wynika, ze wstępnych ustaleń policji, zderzyły się tam czołowo dwa pojazdy marki VW Golf  i Opel Vectra. Do szpitala z obrażeniami trafiło 5 osób. Policjanci ustalają dokładne okoliczności i przyczyny tego wypadku - podaje Izabella Drobniecka z Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu.

Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz