Uczniowie Szkoły Podstawowej w Chełmcach na obozie językowym w Sudetach [FOTO]-MojaKruszwica.plUczniowie Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Chełmcach odwiedzili Sudety, gdzie wzięli udział w trwającym pięć dni obozie językowym. Organizatorami wydarzenia była nauczycielka języka angielskiego Monika Zawadzka oraz Dariusz Malicki.


- Celem programu edukacyjnego było doskonalenie umiejętności językowych w zakresie języka angielskiego. Zajęcia prowadzone były  przez wolontariuszy z całego świata, np. z krajów takich jak: Urugwaj, Indonezja, Meksyk, Indie, Etiopia, Gruzja. Osoby te miały za zadanie pomagać uczestnikom w poszerzaniu ich horyzontów w zakresie różnych kultur, historii, turystyki i tradycji swoich krajów w sposób ciekawy i wesoły. Co najważniejsze, wszystkie zajęcia, gry  i zabawy odbywały się w języku angielskim - podaje placówka.

- Zróżnicowane zadania, mające na celu integrację grupy i budowanie teamu poprzez warsztaty językowe, odgrywanie ról, prezentacje , pozwoliły naszym uczniom zobaczyć naukę języka w innym wymiarze….zabawnym i interesującym. Oprócz nauki uczniowie zdobyli górę Igliczną, wodospad Wilczki, zaporę, oraz podziemia Twierdzy w Kłodzku. Zapewne nie był to ostatni obóz dla naszych uczniów - dodaje Monika Zawadzka.

Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz