1 listopada w Kruszwicy. Zobacz niezwykłe video przygotowane przez Drona Kruszwicy [VIDEO]-MojaKruszwica.plJak wygląda kruszwicki cmentarz wieczorem 1 listopada? Odpowiedź na to pytanie znalazł Dron Kruszwicy. Film został opublikowany kilka minut przed godziną 19:00.Fanpage: Dron Kruszwica
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

2 komentarze:

  1. Pamiętam te widoki. Zawsze stawałem na "Małym moście" i podziwiałem widok cmentarza. Łuna światła przyćmiona dymem ze zniczy. Wspaniały widok. Dziś wygląda to troszkę inaczej, ale tak jest pięknie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Widok piękny , tego nie da się zaprzeczyć. Ale ja mam uwagę , która trochę mi ten piękny widok psuje. Byliśmy wczoraj 1 listopada na grobach najbliższych mi osób - mamy i taty. Los tak chciał , że nie mam już żadnych bliskich w Kruszwicy, jedynie dalszą rodzinę , której nie chcę zwalać się na głowę. Po wyjściu z cmentarza chcieliśmy wypić gdzieś kawę , nie mówię już, że cos zjeść. Jeździlismy dookola kilkadziesiat minut. W całej Kruszwicy i w promieniu kilku kilometrów nie było miejsca, gdzie można usiasc i wypić kawę. Jedynie na stacji Orlenu, na stojąco, bo nie ma nawet stolika, można było wypić kawę i zjeść hot doga. Przykre. Przecież czasem ktoś na Święto Zmarłych przyjeżdża z bardzo daleka, a nie ma rodziny w mieście. Dlaczego nikt nie pomyślał o przyjezdnych? Miasto było dosłownie, jak wymarte. Jedynie, paradoksalnie, cmentarz tętnił życiem.

    OdpowiedzUsuń