Wychowanki MOW odwiedziły Sejm i Senat-MojaKruszwica.plWychowanki Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Kruszwicy, udały się na wycieczkę do Sejmu i Senatu. Wcześniej odwiedziły także Polski Komitet Olimpijski.


- Po Polskim Komitecie Olimpijskim oprowadził nas Dariusz Goździak, mistrz olimpijski w pięcioboju nowoczesnym. Potem Starówka, Plac Zamkowy i Krakowskie Przedmieście, no i wreszcie zwiedzanie Parlamentu RP. Nasz przyjaciel, poseł Tomasz Kucharski ( dwukrotny mistrz olimpijski w wioślarstwie) zapoznał nas z historią Sejmu, trybem ustawodawczym, zwyczajami panującymi w Sejmie,  a na zakończenie wizyty wręczył drobne upominki z logo Sejmu RP- przekazuje MOW Kruszwica.
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

2 komentarze:

  1. "zapoznał nas z historią Sejmu, trybem ustawodawczym, zwyczajami panującymi w Sejmie"
    Hi hi - za zwyczaje panujące w sejmie to nie jeden poseł czy posłanka powinien też trafić do ośrodka szkolno-wychowawczego :)

    OdpowiedzUsuń
  2. A nikt z wychowawców nie wspomniał tym dziewczętom, aby ubrać się godnie, z klasą, licującą z miejscem, jakim jest Sejm RP. Jedna tylko z dziewcząt ubrała się odpowiednio, zakładając białą bluzkę, reszta z nich tak, jakby szły na...

    OdpowiedzUsuń