W Ostrowie trwają prace konserwacyjne łuku promienistego z XVIII wieku-MojaKruszwica.plW kościele parafialnym w Ostrowie nad Gopłem rozpoczęto prace konserwacyjne łuku promienistego z początku XVIII wieku. Informację na ten temat przekazał wicemarszałek województwa kujawsko-pomorskiego Dariusz Kurzawa.


Prace konserwacyjne łuku promienistego właśnie się rozpoczęły. Realizacji zadania podjęła się firma Kowalski-Bud Waldemara i Jarosława Kowalskich. 

- W kościele parafialnym w Ostrowie nad Gopłem rozpoczęto prace konserwacyjne łuku promienistego z 1720 r. Dzięki firmie Kowalski-Bud Waldemara i Jarosława Kowalskich udało się bezpiecznie zdemontować ten ważny zabytek. Dziękujemy! Teraz czas na gromadzenie funduszy i renowację - napisał na swoim profilu na Facebooku wicemarszałek województwa kujawsko-pomorskiego Dariusz Kurzawa. 

Fot. FB/Dariusz KurzawaShare on Google Plus

About Przemysław Bohonos

1 komentarze:

  1. Ja bym wolał by vice marszałek zajmował się poważniejszymi sprawami niż kościelne łuki choćby były nawet tryumfalne a tym bardziej zbiórką pieniędzy na to bo to sprawa plebana i jego zwierzchników a nie urzędnika państwowego.
    Kiedy wreszcie skończy się to nadskakiwanie tej kaście?

    OdpowiedzUsuń