W Kobylnikach bili rekord w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej [FOTO]-MojaKruszwica.pl

 


Uczniowie oraz nauczyciele Zespołu Szkół Weterynaryjno-Przyrodniczych w Kobylnikach dołączyli do bicia rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej od lat organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Fot.PB

Zaproszenie do udziału w akcji przyjęli mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Tarnówku i Ludzisku wraz z opiekunami, wychowanki Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego, uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Kruszwicy, uczniowie inowrocławskiego "Medyka", funkcjonariusze kruszwickiej policji oraz strażacy OSP w Kruszwicy.

- Oczywiście nie byłoby to możliwe, gdyby nie nasi niezawodni, dzielni, profesjonalni ratownicy z Nadgoplańskie WOPR Kruszwica, którzy najpierw nas wyedukowali, a potem czuwali nad całością akcji. Dziękuje wszystkim za zaangażowanie - napisała na profilu społecznościowym Facebooku Monika Grabowska, jedna z osób czuwających nad przebiegiem akcji.

16 października obchodzony jest Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca. Z tej okazji Fundacja WOŚP organizuje bicie rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej przez jak największą ilość osób. Akcja jest organizowana co roku.

Fot. Nadesłane

Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz