To już 55 lat pracy kowala z Chrosna. Mieszkańcy podziękowali Bogdanowi Matuszakowi-MojaKruszwica.pl55 lat pracy w zawodzie kowala ma za sobą Bogdan Matuszak. Z tej okazji w Domu Socjalno-Kulturalnym podziękowano mu za wkład i zaangażowanie na rzecz lokalnej społeczności.


- Nie ma na tej sali osoby, której pan Bogdan w czymś nie pomógł. Sam takiej pomocy wielokrotnie doświadczyłem. Nie wiem co to będzie, panie Bogdanie ale życzę panu kolejnych 55 lat owocnej pracy. Niech pan będzie jak najdłużej, niech pan się nie zmienia i będzie nadal wspaniałym człowiekiem. Cieszę się, że to grono zgromadzone dzisiaj jest tak liczne - powiedział wicemarszałek województwa kujawsko-pomorskiego Dariusz Kurzawa.W podziękowaniach wzięli udział krewni i przyjaciele kowala, mieszkańcy Chrosna i okolic, przedstawiciele kruszwickiego samorządu i Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Zbigniewa Ryża w Racicach.

- Jubileusz 55-lecia pracy kowalskiej pana Bogdana Matuszaka w kuźni w Chrośnie to lata ciężkiej pracy dla lokalnego społeczeństwa zwłaszcza dla rolników. Poprzez swoją pracę wpisuje się pan w historię naszej małej ojczyzny - odczytała sołtys Chrosna Elżbieta Sawicka.

Podczas uroczystości występ artystyczny zapewniła społeczność szkolna Szkoły Podstawowej w Raciach.

- Pan Bogdan wiele pomógł szkole w Racicach. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni. Serdeczne podziękowania kierujemy też do organizatorów, którzy zdobyli się na ten gest i sprawili, że możemy
wspólnie podziękować panu Bogdanowi za wiele lat jego pracy - stwierdził Piotr Luber.

Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz