Sukces kruszwickich karateków w Holandii![FOTO]-MojaKruszwica.pl

 
 
14 i 15 października w miejscowości Landgraaf w Holandii odbyły się Mistrzostwa Europy Sztuk Walki IMAF. Pierwszego dnia zawodnicy Inowrocławskiego Klubu Sportowego Karate.
 
Zawodnicy IKS Karate startowali zarówno w kata jak i kumite. Kadra klubu zdobyła łącznie dziesięć medali, w tym dwa złote. Na mistrzostwa nie zabrakło zawodników trenujących w Sekcji Karate w Kruszwicy.
 
- Do sukcesów zdążyła już nas przyzwyczaić Agnieszka Zadka zdobywając 3 miejsce w konkurencji kata seniorek i 1 miejsce w kata drużynowym  kobiet z koleżankami z Inowrocławia Martą Dzielak i Marią Kerner. Nie zawiedli Leon Staszak, który zajął 2 miejsce w kata juniorów przegrywając jedynie z zawodnikiem z Belgii oraz Adam Kułacz, który wywalczył  3 miejsce w kumite kadetów - mówi Mariusz Kaczmarek z IKS Karate.
 
Zawodnicy z Kruszwicy olbecnie przygotowują się do Ogólnopolskiego Turnieju Karate WKF Solno Cup w Inowrocławiu oraz V Ligi Karate, których pierwsze zawody zostały rozegrane podczas Dni Sportu w Kruszwicy.

W Janikowie będzie kontynuowana V Liga Karate. Zakończy się w grudniu na Mikołajkowym Turnieju Sztuk Walki w Inowrocławiu.
 
Podziękowania:
Trenerzy bardzo dziękują UM w Kruszwicy za wsparcie działalności klubu i zapraszają wszystkich chętnych na zajęcia w SP nr 1.
 

 
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz