O tych seniorach należy pamiętać. Andrzej Michalak publikuje portrety aktywnych seniorów - MojaKruszwica.pl


Mimo swojego wieku wciąż działają i są obecni w środowisku kruszwickim. Mowa o aktywnych seniorach nadgoplańskiej gminy. Ich portrety opublikował zaangażowany w środowisko seniorów radny Andrzej Michalak.
- 4632 seniorów. Tylu jest mieszkańców naszej gminy, którzy ukończyli 60 lat, ma okazję świętować w uroczystościach I Dnia Seniora. Wśród nich jest sporo aktywnych i pełnych życia ludzi, którym werwy i chęci do działania mogą młodzi pozazdrościć. Poniżej kilkunastu z nich. Jeśli znacie innych to dopiszcie ich do tego albumu, a na pewno sprawicie im dużą satysfakcję - napisał Andrzej Michalak.
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

3 komentarze:

  1. Dlatego nie ma tu Pana Mariana Lewandowskiego?

    OdpowiedzUsuń
  2. Proszę wpisać do tego albumu,pana Bogdana Lipińskiego i pana Henryka Smolińskiego.

    OdpowiedzUsuń
  3. Proszę o podpisy do zdjęć i krótką charakterystykę bo wstyd się przyznać, ale nie znam wszystkich. Rozpoznaję moich ulubionych seniorów: P. Adama Winiarczyka, P. Edmunda Kowalskiego, piłka nożna i turystyka rowerowa to moje ulubione dziedziny sportu. Proszę wpisać także P. Adrzeja Michalaka- pomysłodawcę galerii zasłużonych, aktywnych seniorów. Żeby cieszyli się zdrowiem i długim życiem ku radości nas - mieszkańców miasta i gminy Kruszwica. 100 lat !

    OdpowiedzUsuń