Kobylniki: Uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie i rozpoczęli naukę w zawodzie technik leśnik-MojaKruszwica.pl


Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kobylnikach rozpoczynający naukę w zawodzie technik leśnik, wzięli udział w uroczystym ślubowaniu. Uroczystość miała miejsce 12 października w kobylnickim pałacu.


Uczniom towarzyszyli rodzice, koledzy starszych roczników oraz kadra kobylnickiej szkoły i goście. Niespodziankę sprawił proboszcz parafii w Żołędowie ks. kanonik Jarosław Kubiak, który przywiózł ze sobą relikwie św. Huberta.

- Ten szczególny dzień stał się okazją do uroczystych obchodów Dnia Edukacji Narodowej. Na ręce Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kobylnikach Renaty Skoczek zostały złożone liczne podziękowania za codzienny trud i zaangażowanie wkładane w nauczanie i wychowanie młodego pokolenia - podaje Monika Grabowska.

Zaproszenie przyjęli: Wicestarosta inowrocławski Mirosława Kucol, Diecezjalny Duszpasterz Myśliwych przy Okręgowej Radzie Łowieckiej w Bydgoszczy ks. kanonik Ryszard Pruczkowski, Radny powiatu inowrocławskiego – Dyrektor Nadgoplańskiego Parku Tysiąclecia Andrzej Sieradzki, Radny powiatu inowrocławskiego – Prezes Zarządu Hodowli Zwierząt i Nasiennictwa Roślin w Polanowicach Marek Kościński, Radny powiatu – Jacek Zalesiak, Zastępca Nadleśniczego Nadleśnictwa Miradz Roman Pawlak.Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

3 komentarze:

 1. Szkoda że Szyszko nie przyjechał- jako relikwie przywiózłby słoik
  kornika drukarza a przy okazji dla uczczenia najazdunzerżnąłby kilka drzew w parku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli nie znasz się na zachowaniu dobra i przyszłości naszego dziedzictwa narodowego,które ma uczyć w przyszłości młodych jak prawidłowo prowadzić gospodarkę aby to dziedzictwo zachować. Co jest lepsze żeby plaga kornika zajęła całą puszczę? Czy lepiej usunąć parę set drzew i pozbyć się szkodnika? I zachowa się Puszcza Białowieska. Powiedz jeszcze że osoby które protestują są osobami wynajetymi przez ekologów,i są tam po to bo dobrze im płacą. Jeżeli się nie zanasz nie uczony człowieku to pamiętaj że minister Szyszko jest uczonym profesorem.

   Usuń
  2. Jeżeli nie znasz się na zachowaniu dobra i przyszłości naszego dziedzictwa narodowego,które ma uczyć w przyszłości młodych jak prawidłowo prowadzić gospodarkę aby to dziedzictwo zachować. Co jest lepsze żeby plaga kornika zajęła całą puszczę? Czy lepiej usunąć parę set drzew i pozbyć się szkodnika? I zachowa się Puszcza Białowieska. Powiedz jeszcze że osoby które protestują są osobami wynajetymi przez ekologów,i są tam po to bo dobrze im płacą. Jeżeli się nie zanasz nie uczony człowieku to pamiętaj że minister Szyszko jest uczonym profesorem.

   Usuń