Quiz regionalny: Cztery drużyny zmierzyły się ze sobą w ramach Tygodnia z Historią [FOTO]-MojaKruszwica.plQuiz regionalny to jedna z atrakcji przygotowanych przez Fundację Modrak. W rywalizacji wzięły udział cztery drużyny. uczestnicy musieli wykazać się wiedzą, refleksem i spostrzegawczością.


Na uczestników czekał zestaw pięćdziesięciu pytań. W rywalizacji wzięły udział drużyny Brześniaków, Brodaczy, Popowiaków i Urzędasów.

- Kategorie zadań były zróżnicowane (film, muzyka, wiedza ogólna, historia regionu), a uczestnicy wykazali się wielką wiedzą i sporym poczuciem humoru. O wyrównanym poziomie drużyn świadczy fakt, iż do wyłonienia zwycięzców niezbędna była dogrywka. Ostatecznie drużyna Urzędasów rzutem na taśmę pokonała Popowiaków. Duże brawa należą się również zespołom Brodaczy i Brześciaków. Z resztą w naszej rozgrywce  nie ma wygranych i przegranych, są tylko  zadowoleni- informuje Maciej Wasielewski z Fundacji Modrak.

W ramach Tygodnia z Historią w niedzielę zorganizowana zostanie wystawa zbiorów fundacji oraz rozstrzygnięcie III edycji konkursu "Historia z mojego podwórka", a także prezentacja publikacji pod tym samym tytułem.

Zespół Fundacji Modrak dziękuje Panu Rafałowi Olszewskiemu z Pizzerii Solo za udostępnienie lokalu na czas rozgrywki, a także wszystkim uczestnikom za chęć spędzenia z nami wolnego czasu.

Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz