Tak powstawał film "Trzech Znanych P.". Mamy zdjęcia z planu filmowego z Kruszwicy i Lachmirowic! [FOTO]-MojaKruszwica.pl"Trzech Znanych P." to najnowsza produkcja realizowana w Kruszwicy i Lachmirowicach.To opowieść o trzech przyjaciołach, którzy próbują odnaleźć beztroskę i wolność.


Fabuła filmu skupia się na trzech przyjaciołach, którzy włamują się do opuszczonego dworu.Niespodziewane wydarzenia rozdzielają ich jednak bezpowrotnie, pozostawiając w sercu wyrwę nie do zasklepienia.

- Akcja filmu dzieje się pod koniec lat 70. Mnie, jako młodą scenarzystkę i reżysera, najbardziej interesuje pokolenie dzisiejszych siedemdziesięciolatków wzwyż. Pewnie to kwestia wychowania oraz dorastania wśród licznych ciotek i wujów. Sądzę, że wyraźny znak tego dałam w poprzednim filmie, pt. "Prześwity". Teraz przedstawiam historię dwudziestolatków, żyjących pod koniec lat 70., którzy w 2017 r. byliby właśnie w tym najbardziej interesującym mnie wieku-twierdzi Karolina Ford, reżyser filmowej produkcji. 

W realizacji zadania brał udział pion operatorski w składzie: Bartosz Pawlikowski, Krzysztof Myszka, Wiktoria Wachowiak, Karol Barski oraz Łukasz Pawlikowski. W obsadzie filmu zobaczymy Piotra Witkowskiego, Piotra Zajączkowskiego, Dźmitry Vinsenta Papko oraz Paulę Philipp.


- W "Prześwitach" opowiadałam o tym, że chociaż świat wokół nas nieustannie się zmienia, ludzkie pragnienia i potrzeby są wciąż takie same. Tak jest i tym razem. Ludzie wciąż pragną tego samego, jedynie rzeczywistość, w jakiej egzystują, zmusza ich do dokonywania innych wyborów. Czas akcji jest pretekstem do snucia rozważań o przyjaźni, to przede wszystkim. O jej granicach oraz poszukiwaniu wolności. Opowiadamy historię o idealnej z pozoru przyjaźni i o zaufaniu, które okazuje się być zbudowane na grząskim  fundamencie. Wybory, których dokonują postaci nie są jednoznaczne-dodaje rozmówca-Nie moralizujemy, nikogo nie osądzamy, nie wskazujemy placem. Są to jedynie rozważania na temat tego co się stało, kiedy ktoś kiedyś podjął jedną niewłaściwą decyzję. Jakie są tego skutki dla niego i dla jego najbliższych. Oraz że jedna decyzja może zmienić wszystko.

Za kostiumy i charakteryzację odpowiada Aleksandra Dzióber. Sceny do filmu nagrywano m.in. w Kruszwicy oraz Lachmirowicach i okolic. Autorem udostępnionych zdjęć jest Ryszard Duczyc.
Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz