Ponad dwa tysiące dzieci w gminie Kruszwica rozpoczęło rok szkolnyDokładnie 2006 uczniów w gminie Kruszwica rozpoczęło nowy rok szkolny 2017/2018. W placówkach odbyły się już spotkania z wychowawcami. Zainteresowani mogli również wziąć udział w uroczystych Mszach świętych.

Tym razem nowy rok szkolny 2017/2017 rozpoczął się 4 września. W oddziałach przedszkolnych, przedszkolach i szkołach naukę rozpoczęło 2006 uczniów. Tradycyjnie w czasie letnich wakacji przeprowadzono niezbędne prace remontowe.

- Trwają również prace przygotowawcze do rozpoczęcia procesu termomodernizacji budynku szkolnego przy ulicy Kasprowicza 7. Uczniowie LO i Gimnazjum nr 2 w Kruszwicy, którzy do tej pory realizowali zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w szkole przy ulicy Kasprowicza ze względu na wspomniane prace, naukę rozpoczną w budynku przy ulicy Mickiewicza 11-informuje Marcin Piotrowski, dyrektor Zespołu Oświaty i Wychowania w Kruszwicy.

W Szkołach Podstawowych wraz z oddziałami zerowymi naukę rozpocznie dokładnie 1426 uczniów,  w przedszkolach 244, w szkołach gimnazjalnych (Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 2 i SP Wola Wapowska) 336 osób.

Share on Google Plus

About Przemysław Bohonos

    Blogger Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz